Kde prodávat?

Minimální prostorová náročnost je předurčuje do celé řady veřejných míst s vyšší koncentrací osob. Mohou to být cukrárny, kavárny, kina, zábavní parky, ale také například i do nemocnic. Automat na kuličky je tedy možné, velmi zjednodušeně řečeno, postavit prakticky kdekoli a maximálně se tak přiblížit spotřebitelské poptávce. Financování umístěného přístroje se realizuje procentem z obratu anebo fixní částkou zaplacenou majiteli prostor.

Počet automatů lze velmi rychle rozšiřovat, začít podnikat přitom můžete i s automatem jediným. Během pouhého roku je možné vybudovat obsáhlou síť čítající desítky zařízení. V porovnání s maloobchodním prodejem a budováním klasických kamenných poboček tedy můžeme hovořit o vyšší rentabilitě.
Nakoupíte zde: https://www.vendimex.cz


Výhody automatů Chupa Chups Surprise

Automaty na kuličky Chupa Chups Surprise současně splňují nutnou podmínku vysoké technické spolehlivosti a bezporuchovosti, které jsou nutné pro to, aby přístroj mohl plnit jednu ze svých hlavních funkcí, tzn. nepřetržitý prodej. Pro to, aby automat v dané lokaci vynikl, je důležité také to, aby uměl upoutat svým supertrooper designem.

Tradiční lízátka Chupa Chups současně reagují na trend zdravých sladkostí, barvena jsou výhradně přírodně a dochucována přírodními a přírodně identickými příchutěmi. Mají tak potenciál oslovit široké spektrum malých spotřebitelů i jejich rodičů. A to i díky konceptu "SURPRISE & PLAY ", kdy lízátko obsahuje mimo samotné sladkosti taktéž drobnou hračku.